Бібліотеці-філії № 8, що знаходиться на мікрорайоні «Шкільний», вже понад сорок років.

Вона розташована у дев’ятиповерховому  приміщенні колишнього гуртожитку для шахтарів Інгульського рудоуправління.

Будівництво розпочалося в 1968 році на місці, де були маленькі приватні хатинки, і закінчилося  наприкінці 1971 року.

На початку 1972 року гуртожиток прийняв перших мешканців, а напередодні нового 1973 року була відкрита міська бібліотека № 11, що стало подією для всього мікрорайону.

Першою завідуючою бібліотеки № 11 стала Олена Кирилівна Шугаєва, яка пропрацювала на цій посаді до 1977 року.

У 1977 році бібліотеки міста об’єднали в єдину централізовану систему  і бібліотека № 11 стала філією №8 МЦБС.

З 1983 року по 2001 рік бібліотеку очолювала Людмила Олексіївна Чернявська, яка внесла значний внесок  у розвиток філії.

На сьогоднішній день колектив філії №8 складається з висококваліфікованих працівників: завідуючої  - Кизілової Валентини Михайлівни, бібліотекарів – Юрченко Галини Миколаївни та Ледахівської Інни Миколаївни .

Працівники філії надають допомогу у виборі потрібної літератури та інформації майже 2300 користувачам бібліотеки.

Книжковий фонд бібліотеки налічує близько 18550 примірників книг різної тематики, газет та журналів.

Філія має такі підрозділи: абонемент та читальний зал, пункт вільного доступу до Інтернету, як структурний підрозділ читального залу, два книгосховища.

Доступ до книжкового фонду у бібліотеці відкритий, що дає змогу користувачам  ретельніше підбирати  літературу та періодичні видання для читання .

Для покращення забезпечення інформаційних потреб користувачів створено електронну базу даних періодичних видань.

Інтернет-пункт надає вільний доступ до комп’ютерів та всесвітньої мережі Інтернет, а  бібліотекарі мають  можливість надавати  більш нову та якіснішу інформацію користувачам  та сучасні бібліотечні послуги: Skype-зв’язк, Wi-Fi, спілкування у соцмережах, замовлення квитків та інші.

У читальному залі філії № 8 працівники бібліотеки регулярно оформляють креативні  книжкові виставки, тематичні куточки та полиці, присвячені історичним подіям, актуальним темам політичного та економічного життя.

Колектив бібліотеки впроваджує інноваційні форми роботи при проведенні масових заходів, співпрацючи з ЗНЗ НВО №16, ЗОШ №7, громадською організацією «Ветерани Інгульської шахти», НВО №3 «Спеціальною загальноосвітньою школою I-III ступенів».  З дітьми спецшколи проводяться масові заходи, які спрямовані на їх гармонічний розвиток, формування особистості, а також сприяють розвитку пам’яті, сприймання, уяви, мислення, винахідливості, творчої самодіяльності, викликають інтерес до книги і читання.

Публічний центр регіонального інформування, який діє у читальному залі бібліотеки, відкриває вільний доступ до пошуку офіційної інформації за допомогою мережі Інтернет. Його завдання – задовольнити будь-який запит стосовно законотворчого процесу Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, місцевих органів влади.

Ефективною формою роботи в організації дозвілля користувачів є жіночий клуб за інтересами «Мальва». Мета та завдання клубу: інтелектуально спілкуючись, духовно збагатити жінку, розширити її кругозір. Засідання клубу проходять в затишній обстановці, за чашечкою кави та сприяють обміну думками, завжди піднімають настрій, задовольняють духовні потреби.

Бібліотека-філія №8 – це освітня установа у найширшому розумінні цього слова. Вона забезпечує потреби населення у сфері освіти, інформації та організації відпочинку та дозвілля. Це робить її роль у суспільстві особливо значущою

 

Чекаємо Вас за адресою:

м.Кропивницький, вул. Куроп’ятникова, 25.

Тел. 33-94-38

Електронна адреса: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Інформацію про нас Ви можете знайти на блозі: http://biblioteka8.blogspot.com

Наша сторінка у «Фейсбуці»: https://www.facebook.com/Бібліотека-8-Кіровоградської-МЦБС