Бібліотечна планета

 

Колектив бібліотеки-філії №1 МЦБС приділяє значну увагу вихованню своїх юних читачів. Людина, яка опанувала основні правила культури поведінки, - вихована.

Бібліотекарі тісно співпрацюють з учнями і вчителями ЗОШ №29, протягом року вони провели чимало заходів з цієї тематики: виховні години "Повага до старших – риса моралі", "Прості правила поведінки", "Вихованість – риса людської моралі", "Мої бабуся і дідусь", "Вчимося бути вихованими". Усі ці масові заходи пройшли неординарно. Бібліотекарі запропонували різні ігрові ситуації, розв"язували з дітьми моральні задачі, обговорювали прочитане, проводили презентації книг за відповідною тематикою, бо "Книга вчить, як у світі жить".

А працівники бібліотеки-філії №8 МЦБС провели з вихованцями ДЮК "Гірник" зустріч на тему "СНІД: знати, щоб жити". Діти взяли участь у вікторині "Що ми знаємо про СНІД?" та уважно слухали розповіді "СНІД та гіпотези його походження" і "Міфи й факти". Бібліотекарі провели огляд книжкової виставки "СНІД – самознищення людства". А наприкінці заходу роздали дітям інформаційний матеріал щодо СНІДу, наданий обласною благодійною організацією "Відкрите серце".

Справжнім другом бібліотека-філія №18 МЦБС й дитячо-юнацького клубу "Скіф" відділу сім"ї та молоді міської ради в 101-му мікрорайоні є депутат Кіровоградської міської ради Олександр Прокоф"єв.

Про нього розповідають бібліотекар Алла П"янусова та директор клубу Ірина Резніченко:

- Олександр Прокоф"єв опікується 101-м мікрорайоном, де й знаходяться бібліотека-філія №18 та дитячий клуб "Скіф". Усі мешканці мікрорайону відчувають, що депутатську роботу Олександр Борисович виконує сумлінно. Чимало добрих справ для них зробив. Це – відновлені завдяки йому дахи будинків, дитячі майданчики, лавочки для стареньких тощо. Ми вважаємо Олександра Борисовича своїм щирим другом. У наших закладах часто відбуваються різноманітні заходи, мистецькі виставки, конкурси. І, звичайно, на це потрібні певні кошти при придбання призів, подарунків для дітей-учасників та переможців. Жоден такий захід не відбувається без спонсорської допомоги. Відтак і наші юні читачі дякують Олександрові Борисовичу за підтримку.

Лісниченко Ю. Бібліотечна планета //Вечірня газета.- 2012. – 13 січня. - с.5.