Бібліотечна планета

 

У стінах бібліотеки-філії №19 зібралися найкращі з тих, для кого книга є другом і помічником під час навчання та дозвілля, щоб позмагатися за титул "Найдопитливіший читач 2012 року".

Високу ерудицію, логічне мислення та відмінне знання літературних творів продемонстрували учасники в низці конкурсів – "Гортаємо сторінки улюблених книжок", "Літературний тир" тощо. Діти показали грунтовні знання творчості багатьох письменників як української, так і світової літератури в біографічному лото "Він родом з…" У біографічному конкурсі "Я хочу бути схожим на…" бібліотекарів та глядачів надихали літературні персонажі, яких конкурсанти обрали для наслідування за певні риси характеру та поведінки в різних життєвих ситуаціях. Це – Гаррі Поттер (вірність друзям), Попелюшка (доброта), Герміона (наполегливість у навчанні), капітан Врунгель (винахідливість), Дік Сенд (мужність), Білосніжка (працьовитість), Робінзон Крузо (стійкість, жага до життя), Том Сойер (організаторські здібності).

"Призерами" за результатами конкурсів стали Настя Ситник (5-А клас школи-гімназії №21, ІІІ місце) і Ганна Ковальова (6-Б клас, ЗОШ №18, ІІ місце). Перше місце й титул "Найдопитливіший читач 2012 року" здобула Алла Ільвакова (6-Б клас школи-гімназії №31).

Лісниченко Ю. Бібліотечна планета // Вечірня газета. – 2012. – 3 лютого. – с.6.