Поетичний акорд «У маленьких очах відкривається світ» до 80-річчя з дня народження Василя Симоненка провели у бібліотеці №19. Юні читачі ближче познайомилися з життєвим та творчим шляхом видатного українського поета, переглянули біографічну відео довідку «Гра долі. Василь Симоненко» та прослухали живий голос поета «Задивляюсь у твої зіниці». Кіровоградські поети Кирило Поліщук, Артем Луценко та Сергій Цигульський декламували вірші Симоненка. Завершальним символічним акордом стала пісня «Ти знаєш, що ти людина» на слова Симоненка у виконанні всіх присутніх.

Перші кроки до професії в стінах бібліотеки №17 зробили четвертокласники школи №37, що в селищі Новому. Пізнавально-конкурсна програма була насичена повідомленнями про професії минулих часів та рольовими іграми майбутніх кулінарів, ветеринарів, бухгалтерів.

Фольклорна вітальня зібрала дітей у бібліотеці №18. На всіх чекала цікава слайдові подорож «Історія Різдва». Народознавча виставка «Зимові свята українців» представила старовинні предмети вжитку українців. Діти грали в ігри, співали колядки та захоплено вчились виготовляти янголятко із солоного тіста.

Веселий гурт наймолодших читачів бібліотеки №19 провідав з віншуванням літніх самотніх друзів книгозбірні. Діти в національному вбранні з вертепною зіркою порадували господарів гарними колядками та щедрівками. Цукерки та фрукти від дорослих – подяка за святковий настрій.

Чародій-вечір зібрав у бібліотеці №4 творчих дітей – учасників клубу «Світ захоплень». Діти ознайомилися зі звичаями та традиціями Святок, наввипередки змагалися у виконанні колядок та щедрівок. А щоб нинішній рік був успішним та щасливим, майстриня Алла Молдовану допомогла дітлахам виготовити кумедну вівцю – оберіг року.

 

Наше місто. – 2015. – 22 січня. – с.4.