Чиста вулиця – чисте місто. Під таким девізом організували прибирання території працівники бібліотеки №7. Впорядкували квітники, видалили поросль, побілили бордюри, прибрали сміття, сухе гілля. Акцію підтримали жителі Арнаутового. Вони дружно вийшли прибирати свої вулиці.

Про таємничі символи, секрети традиційних узорів та підбір орнаментів для вишиванки-оберегу розповіли своїм читачам – жителям мікрорайону працівники центральної бібліотеки на Попова. Майстер-клас від Олени Романенко розкрив секрети різних технік та способів виготовлення вишиванок. Обговорили тему «Українська вишиванка – це модний бренд чи символ українства?» Кожен висловив власну думку. А в підсумку з’ясувалося, що всі налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Слідами Робінзона разом із класиком світової літератури Даніелем Дефо мандрували учні школи №14. Бліц-турнір підготували бібліотека №13 та шкільна бібліотека, де й відбувся захід. Щоб дати правильну й швидку відповідь, треба було перечитати «Робінзона Крузо», перегорнути сторінки біографії автора. Учні дізналися багато нового про життя і творчість письменника, історію написання його творів. Для декого стало відкриттям, що сам Даніель Дефо ніколи не був на далекому тропічному острові. Він небезпідставно запевняв, що книга є алегоричним відображенням його власного життя.

Англійська мова – мова міжнародного спілкування. День інформації на таку тему провела бібліотека №14. Учасники удосконалювали знання про часові форми активного та пасивного стану, повторювали неправильні дієслова, велику увагу приділяли артиклям, повторювали найпоширеніші теми, які вивчають у старших класах. Книгозбірня планує і надалі надавати безкоштовні поради тим, хто вивчає іноземну мову.

«Дерево бажань» створили користувачі бібліотеки №15 у рамках дня бібліографії «Чисту планету – нащадкам». Бібліографічний огляд «Екологія і здоров’я» ще раз підтвердив, що наше здоров’я напряму залежить від стану довкілля. Присутні отримали консультації з пошуку потрібної інформації відповідної тематики в базах даних, каталогах і картотеках, мережі Інтернет. Переглянули відеофільм «Глобальні проблеми людства».

 

Наше місто. – 2015. – 7 травня. – с.4.