День народження в бібліотеці

Таку нову послугу надає бібліотека №21. Якщо ваша дитина любить книги, якщо ви хочете, щоб день народження запам’ятався їй і її друзям, то свято краще відсвяткувати в бібліотеці. Працівники книгозбірні проведуть цікаві конкурси, веселі ігри, захоплюючі святкові подорожі. Нещодавно читачі святкували день народження з героями книги Толстого «Золотий ключик». Буратіно, лисиця Аліса та її друг кіт Базіліо запропонували дітям веселі розваги, улюблені пісні, цікаві конкурси. Всі раді були отримати повітряні кульки з захованими в них найкращими побажаннями. А завершилося свято запальним танцем.

Сам прочитав і вам раджу. Акцію «Ви любите читати?» провели працівники бібліотеки №18 на вулицях 101-го мікрорайону. Учасникам акції треба було розповісти про свої читацькі вподобання, порекомендувати книги іншим користувачам. Тих, хто надає перевагу електронним книгам, бібліотекарі знайомили з веб-списками сучасної української літератури та радили почитати цікаві твори нових авторів.

Музеями Кіровоградщини мандрували юні читачі разом з бібліотекою №12. Працівники книгозбірні запропонували слайд-круїз, щоб познайомити дітей з історією краю, розширити знання про славне минуле українського народу. Хлопчики та дівчатка дізналися, що обласний краєзнавчий музей є спадкоємцем найстарішого музейного закладу міста, створеного у 1883 році. А заповідник-музей «Хутір Надія» - одна з найвизначніших історико-культурних пам’яток України. Гордість у дітей викликало повідомлення, що музей історії українського хореографічного мистецтва є першим в Україні і єдиним у світі.

«З родини йде в життя людина». Свято сім’ї влаштували працівники бібліотеки №4 разом із дітьми – членами клубу «Світ захоплень». Читали вірші про маму і бабусю, дідуся і тата, згадували прислів’я та приказки про родину. Роздивлялися родинні фотоальбоми, з любов’ю і ніжністю розповідали про своїх рідних. Майстриня А. В. Молдавану провела майстер-клас із виготовлення родинного оберега. Підкова на щастя, яку діти виготовили власноруч, обов’язково захистить кожну родину від негараздів, подарує достаток, здоров’я і злагоду.

Родинне сонцеколо «Сім’я – світ задуманий Богом» відбулося на засіданні жіночого «Клубу цікавих зустрічей» у бібліотеці №8. Інформ-досьє «Родина, рід – які святі слова» акцентувало увагу на великій ролі сім’ї у житті кожної людини. Ігри та конкурси створили приємну атмосферу та покращили настрій запрошених. Зворушив гостей пісенний подарунок Тетяни Горової. Панувала атмосфера сімейного затишку та тепла.

Крокуємо разом у Європу. Європейський урок на таку тему провів колектив бібліотеки №14 із дев’ятикласниками. Підготували виставку «Україна – держава європейська». Всі разом узяли участь у грі-тренінгу «Мандрівка країнами Європи».

Мандрівка у часі з книгою. У бібліотеці №19 відбувся насичений день бібліографії «На ваші запитання «Що?», «Де?», «Коли?» відповідь дають мудрі книжки». Учнів початкової школи та дошкільнят чекало знайомство з основними відділами бібліотеки, екскурсія до книгосховища, презентація книг незвичайної форми (книжки-розкладанки, книжки-театр, книжки-іграшки, 3d книжки). Також дітей захопила інтернет-мандрівка найбільшими та найоригінальнішими бібліотеками світу.

 

Наше місто. – 2015. – 28 травня. – с.4.