Бібліотекарі в образах літературних персонажів

03.03.2017 13:59

Що може бібліотекар? Дуже багато! Він психолог, соціолог, дизайнер, вчитель. А ще режисер  і сценарист, костюмер і артист. Тому, хто любить свою роботу, будь-яка справа по плечу. Як донести до читача повноту художнього твору, багатогранність художніх образів? Інколи бібліотекарям доводиться перевтілюватися в героїв книжок.

Коли виникла ідея проекту «Бібліотекарі в образах літературних персонажів», колектив МЦБС захопився, згуртувався, об’єднався. Що з цього вийшло, можна побачити  на нашому сайті в розділі «Галерея» http://citylib-kirovograd.com.ua/gallery/association

 

Шановні наші користувачі, колеги, спонсори та партнери

Централізована бібліотечна система міста Кропивницького об'єднує 20 бібліотек-філій. До послуг користувачів – близько 465 тисяч примірників документів.

Наша бібліотечна система прагне підвищити рівень читацької компетентності населення, а колектив робить усе можливе для заохочення громадян, насамперед дітей та юнацтва, до систематичного читання.

Ми працюємо над підвищенням власного іміджу серед міської спільноти.

Бібліотекарі МЦБС вкладають весь свій досвід та знання в підтримку і відродження української культури, у допомогу соціальній адаптації молоді, розвиткові загальної ерудиції, творчих здібностей та обдарувань, формуванню екологічної культури, здорового способу життя.

Сьогодні колектив МЦБС Кропивницького – це колектив однодумців-професіоналів.

Бажаємо нашим користувачам, колегам, партнерам нових успіхів та процвітання!

Сподіваємося, що вам сподобається наш сайт і ви станете його частими відвідувачами.