Бібліотекарі в образах літературних персонажів

03.03.2017 13:59

Що може бібліотекар? Дуже багато! Він психолог, соціолог, дизайнер, вчитель. А ще режисер  і сценарист, костюмер і артист. Тому, хто любить свою роботу, будь-яка справа по плечу. Як донести до читача повноту художнього твору, багатогранність художніх образів? Інколи бібліотекарям доводиться перевтілюватися в героїв книжок.

Коли виникла ідея проекту «Бібліотекарі в образах літературних персонажів», колектив МЦБС захопився, згуртувався, об’єднався. Що з цього вийшло, можна побачити  на нашому сайті в розділі «Галерея» http://citylib-kirovograd.com.ua/gallery/association

 

ЕКО-я, ЕКО-ми, ЕКО- місто

19.04.2018 10:54

У п’ятницю, 20 квітня, о 12.35 біля бібліотеки №5 міської централізованої бібліотечної системи (вул. Водоп’янова, 60) відбудеться  екологічна толока «ЕКО-я, ЕКО-ми, ЕКО- місто».

Жителів мікрорайону запрошуємо долучитися до екологічної толоки, в ході якої плануємо оновити зелений масив єдиного на Кущівці осередку культури.  Під час толоки буде організоване прибирання сміття та висаджування квітів. У рамках заходу відбудеться екологічна екскурсія «Дерева нашого міста» та цікава вікторина. Найбільш активних чекають заохочувальні призи. Для дітей буде організовано мобільний літературно-ігровий майданчик. Учасниками толоки можуть стати всі охочі – від малечі до людей поважного віку.

Мрієте зробити наше місто чистим і зеленим? Станьте учасником екологічної толоки!

Детальніша інформація про захід  на сайті нашої бібліотеки

   

Шановні наші користувачі, колеги, спонсори та партнери

Кіровоградська міська централізована бібліотечна система об'єднує 20 бібліотек-філій. До послуг користувачів – близько 465 тисяч примірників документів.

Наша бібліотечна система прагне підвищити рівень читацької компетентності населення, а колектив робить усе можливе для заохочення громадян, насамперед дітей та юнацтва, до систематичного читання.

Ми працюємо над підвищенням власного іміджу серед міської спільноти.

Бібліотекарі МЦБС вкладають весь свій досвід та знання в підтримку і відродження української культури, у допомогу соціальній адаптації молоді, розвиткові загальної ерудиції, творчих здібностей та обдарувань, формуванню екологічної культури, здорового способу життя.

Сьогодні колектив Кіровоградської МЦБС – це колектив однодумців-професіоналів.

Бажаємо нашим користувачам, колегам, партнерам нових успіхів та процвітання!

Сподіваємося, що вам сподобається наш сайт і ви станете його частими відвідувачами.

 

Читання в темряві

18.04.2018 07:43

Запрошуємо Тебе і улюблену Книгу…

Якщо у тебе є дуже-дуже цікава книга, запрошуємо Вас удвох взяти участь в незвичайних читаннях. Основна умова участі – мати з собою ліхтарик.