До Дня народження талановитого українського поета і художника, прозаїка і етнографа, пророка української нації, який жадав того, до чого прагнемо всі ми - життя і свободи, благополуччя, миру і поваги, простих людських цінностей, бібліотека-філія №19 провела конкурс акторської майстерності серед учнів 3-х класів школи-гімназії №31.

Творчість Тараса Григоровича Шевченка - це його душа, в ньому він був чесний і відкритий, ярий і нескінченно багатий. Його ім’я відоме в усьому світі: у багатьох країнах йому встановлено пам'ятники, його твори перекладені майже на всі мови світу. У цьому впевнилися школярі, переглянувши оригінальний  відеопроект, створений Міжнародним інститутом освіти та культури, «Діти світу читають «Кобзар». Вірші читали 130 дітей з 23 країн світу: Бразилія, Аргентина, США, Швеція та інші. Особливо вразило глядачів колоритні українські костюми, акторська майстерність та запал, з яким маленькі українці з діаспори декламували безсмертні рядки Кобзаря.

Продемонстрували свої декламаторські таланти  на конкурсі акторської майстерності «Кобзарики» чимало третьокласників. Оцінити виконавців компетентному журі було непросто. Кожен учасник ретельно готувався: продумав образ, підготував костюм, вибрав вірш. За результатами голосування найкращими стали: Бєсєда Карина, Кіхоть Олена, Ігнатьєва Вероніка та Дрюкова Дарина. Призове місце, грамоту та цінний подарунок отримала Крисюк Златослава.

Вітаємо переможців! Бажаємо їм не забувати слова великого Генія: «..Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь"!
Фотографії з конкурсу можна переглянути за посиланням https://vk.com/album224565855_242086082