Проблема дитячого насилля особливо гостро постала сьогодні, коли соціальні мережі Інтернету заполонили ігри типу "Синій кит", "Кити пливуть вверх", "Розбуди мене в 4:20", "Тихий дім", "Море китів", "50 днів до мого..." та інші.

Дитяча бібліотека-філія № 12 не залишилась осторонь цієї теми. Для учнів школи «Вікторія-П» шок-урок «Смертельна гра із «синіми китами» провела психолог Ольга Кушнірова. Вже багато місяців поспіль у Мережі обговорюють цю підліткову гру. «У смертельної розваги багато назв, але результат завжди однаковий - зламане життя і вбиті горем батьки», - наголосила Ольга Петрівна. У багатьох підлітків трапляються проблеми у житті, які здаються їм як такі, що не можливо вирішити. Тоді вони найбільше потребують підтримки і любові своїх близьких людей, друзів, допомоги в розумінні себе і світу.

Шокуючі факти, цікаве відео та просто спілкування з дітьми сподіваємося заставило замислитися всіх присутніх в залі про сенс життя, його цінність та красу, про хороших друзів поруч та свою місію в цьому житті.