В прекрасний день, коли весна  набирає  свої права, зібралася громада бібліотеки-філії №9 на поетичний марафон під назвою  «Висока жінка, горда, наче бунт!».

У цей день для всіх гостей і відвідувачів  відбулася презентація книжкової  виставки «Шляхетні українки». Через книжкову виставку проходить галерея прекрасних і піднесених жіночих доль. Вони такі різні, такі несхожі один на одного. Кожна з них - виняткова, кожна - не просто жінка, а міф, явище. Виставка по-новому відкрила для присутніх історії життя і діяння наших славетних панянок, наших красунь, які стали відомі на весь світ не тільки, завдячуючи своїй красі, але, насамперед, завдяки розуму.  Нікого не залишила байдужим бесіда про трагічне кохання Лесі Українки.

Кожна жінка сама по собі індивідуальна. Українські мадонни завжди були взірцями чесності,благородства, природної шляхетності й високої моралі. Знаємо, що десь росте ще не одна така українка. Дякуємо тобі, Господи, за  талант  яким ти обдарував українців.

Усі присутні принесли з собою настрій  весни, як особливої пори, отримали велике задоволення від поздоровлень, побажань. Під звуки весняних мелодій  ділилися  роздумами про жінку,  читали вірші. Отримували насолоду від  натхненного виконання своїх поезій  місцевої поетеси Ніни Чабаненко.