Читачі Кущівської бібліотеки прийняли участь у фестивалі читацьких талантів «Книгоманія», що відбувся у актовій залі міськвиконкому. Нашу бібліотеку представляла Каблучна Аріна (вікова категорія 6 клас). Дівчинка стверджує, що її гарні оцінки є результатом того, що вона багато читає. Батьки та бабуся Аріни передали їй любов до читання.

Аріну цікавить все пригодницьке і таємниче, тому вона обирає для читання гостросюжетні романи. Найбільше їй сподобалася книга Дж. Ролінг «Гаррі Поттер і прокляте дитя». Аріна каже: «Я бачила фільм і прочитала всі вісім частин книги. В якомусь сенсі книга краще, ніж фільм. Коли дивишся цю історію на екрані – захоплюєшся спецефектами, чарівними талановитими акторами. Але коли читаєш, то фантазуєш, уявляєш себе серед головних героїв – і від цього стаєш трошки розумнішою і впевненою у собі». Дівчинка асоціює себе з Герміоною, знаходить у цьому літературному образі риси свого характеру: наполегливість, рішучість, стійкість, потяг до знань.

За допомогою бібліотекарів Аріна підготувала роль Герміони та розповіла присутнім про свої враження від цієї книги. Вона впевнена, що в житті є місце для чудес та що врешті-решт добро перемагає!

Всім батькам радимо більше читати разом з дітьми та подарувати своїй малечі віру в дива.