Щороку 2 квітня ми відзначаємо день народження Ганса Християна Андерсена, данського письменника, казкаря, автора відомих у всьому світі казок "Стійкий олов'яний солдатик", "Гидке каченя", "Снігова королева",  "Дюймовочка" та інших. Літературно-ігрову годину присвячену"королю казок світу" Г.К. Андерсену провели в книгозбірні №9. Серед учасників були учні 3 класів.

Мета зустрічі: познайомити учнів із життєвим і творчим шляхом датського казкаря, вчити на його прикладі переборювати труднощі в досягненні поставленої мети, виховувати доброту, чуйність, любов до літератури.

Дітки із задоволенням взяли учать у вікторині, грали в гру "Відгадай казку", розповідали про свої улюблені казочки, прийняли активну участь в голосних  читаннях  чарівних казок Андерсена.

Сьогодні без казок Андерсена немислиме дитинство жодної людини.  Не випадково Вища міжнародна премія за кращу дитячу книжку носить його ім'я - це Золота медаль Ганса Християна Андерсена, яку присуджують раз на два роки самим талановитим письменникам та художникам.