З метою відновлення і поглиблення знань про Великодні свята, їх символи-атрибути – крашанку, писанку та виховання пошани до народної звичаєво-традиційної обрядовості українців у бібліотеці-філії №4 була розгорнута книжково-ілюстративна виставка-свято «Великдень славить писанка Господня».

Виставка містить наступні розділи: «Великодні звичаї українців», «Диво писанкове», «Світле воскресіння» та призначена для широкого читацького кола.

Література на полицях присвячена народним традиціям, мистецтву, ремеслам, зокрема писанкарству. Пропонуємо звернути увагу користувачів бібліотеки до особливостей створення композиції візерунка у різних регіонах України, а також окрема полиця присвячена рецептам виготовлення пасхальних кулічів та приготуванню крашанок.

Книжкова виставка містить елементи виставки-інсталяції. Прикрасою слугують іграшки, пасхальні атрибути, порцелянові фігурки, серветки, гілочки верби тощо. Виставка доповнена відсилками до каталогів і картотек, веб-списком.

Оформлюючи виставку, працівники бібліотеки переглянули запропоновані відділом ІМР матеріали щодо креативного оформлення бібліотечних виставок, та скористалися деякими порадами з оформлення, декорування та розташування літератури.

Загалом запропонований матеріал дав поштовх до оформлення нової інформаційної зони у бібліотеці для тинейджерів. Над впровадженням цього задуму зараз активно працюють бібліотекарі філії.

Книжково-ілюстративна виставка має популярність серед відвідувачів бібліотеки. З початком експонування її переглянуло більше 100 відвідувачів та скористалися запропонованими порадами.