23 серпня в бібліотеці-філії № 6 відбулась патріотична відео-подорож «Вільна Україна»  до Дня Державного прапора та Дня Незалежності України. Відвідувачі отримали інформацію про те, коли в Україні з’явився синьо-жовтий прапор, як багато поколінь захисників української землі боронили цей величний символ. Було цікаво дізнатися, чому прапори мають бути саме такі і чому в кожної країни свої символи і кольори. З цікавістю переглянули відео про безмежні простори нашої країни та найцікавіші місця України.

Всіх присутніх познайомили з літературою, що представлена на книжковій виставці-дайджесті «Будьмо разом, будьмо незалежними!». Виставка акцентує увагу відвідувачів на таких аспектах: з історії України від трипілля до сьогодення, виникнення і впровадження державних символів та визначних постатях в історії нашої держави.

Виставка містить газетні сучасні матеріали обласних  видань, які пропонують відвідувачам дізнатися про те, що думають про єдність нашої держави пересічні громадяни та керівники органів влади різних регіонів України.