26 жовтня в бібліотеці-філії №16 відбулося засідання клубу "Ветеран" . Гостинно зустріла його членів ретро-кав'ярня"Мої роки-моє багатство".
За чашкою запашного чаю всі присутні полинули у чарівний та різнобарвний світ осінньої пори. Загадкові пейзажі природи та приємна музика супроводжували виконання поетичних творів класиків світової літератури. Особливо приємним сюрпризом для поважним гостей "кав'ярні" були виступи учнів музичної школи №3 Дарії Дегтярьової та Вікторії Прокопчук, які виконали пісні та музичні твори  під супровід бандури.
Продовжити осінню поетичну тему організатори заходу запросили нашу землячку, чарівну жінку та талановиту поетесу Ніну Чабанаенко. Її розповідь у віршах про красу осені плавно перейшла  у розмову про осінню пору людського життя.  Ця тема, надзвичайно чутлива для даної категорії, викликала не лише посмішки на обличчях, а й сльози на очах.
Гості кав'ярні   спілкувалися між собою, розповідали та демонстрували роботи своїх захоплень, ділилися досвідом з квітництва та кулінарії.  Бібліотекарям вдалося наповнити похмурий осінній день дружнім спілкуванням та веселими посмішками.
Колектив бібліотеки вдячний  депутату міської  ради Юрію Гребенчуку та його помічнику Вікторії Вахнік за допомогу в проведенні заходу.