Весела атмосфера та хороший настрій  панували 28 жовтня  в Центральній бібліотеці  для дітей. Адже, тут святкували  «страшне»  свято року Хелловін.

Захід пройшов у форматі містичної карнавальної забави, виявився творчим, пізнавальним і…добрим.

Декорації, маски та символіку свята діти виготовили власноруч.  Тож у конкурсі костюмів та гриму  з захватом  взяли участь всі присутні на святі. Було гамірно і весело. А слайд презентація «А як було до нас?» познайомила учасників з костюмами, які традиційно вдягали у цей день на початку ХХ століття. Діти зізнались, що  багато з них страшніші за теперішні.

Затамувавши подих, дітвора  слухала легенди древніх кельтів про дядька Джека, який перехитрив самого диявола,  а потім всі гуртом  виготовили з гарбуза «Ліхтарик Джека».

Ще сьогодні читали вірші та співали пісні. А для наймолодших користувачів театр книги «Буратіно»  підготував лялькову виставу «Гарбузова каша».

Звичайно ж,  були веселі  ігри та забави. Особливо сподобалась дітям гра «Таємниця відьминої скриньки».  А  «привиди» і «ходячі мумії» у страхітливих масках у цей день особливо веселилися  і  бешкетували.  Із  словами  «Цукерки, а то налякаю!» збирали солодощі у всіх відділах закладу.

Одним словом, Хелловін у бібліотеці, став незвичайним, чудовим подарунком осінніх канікул.