У бібліотеці-філії №8, що на «Шкільному», пройшов День бібліографії, присвячений  Дню української писемності та мови.

Мета проведення: формування розуміння того, що українська мова – скарб, без  якого не може існувати ні народ, ні Україна, як держава. Розширення знань про красу і багатство української мови. Спонукати ще більше любити рідну мову та плекати її. Розширити знання на практиці.

Колектив бібліотеки підготував для своїх користувачів низку заходів, які проходили протягом дня.

В читальному залі була оформлена тематична викладка літератури «Душа народу бринить у слові»

Бібліотурне «В історію мови» ознайомило з цікавими історичними фактами з мовознавства, а літературно-бібліографічний калейдоскоп «Дивослово» відкрив безмежний світ інтернет-ресурсів  з довідкових видань по мові.

Для школярів актуальною стала презентація рекомендаційно-бібліографічного списку «Вчися! Дізнавайся! Дивуйся!», що відобразив у собі різноманітні мовні словники та довідники, які є у фонді бібліотеки. Використати на практиці рекомендації  діти змогли у бібліографічному марафоні «Знайди слово».

Інформаційна мозаїка «Круто говоримо»  зацікавила гостей останніми мовними фішками молодіжного сленгу та нагадала про те, де вони можуть їх використовувати.

Книжкове дефіле «Суперновинка» продемонструвало присутнім нові надходження до бібліотечного фонду.

Феєричним закінченням дня став мовний ГраВікКон, який дав змогу учасникам закріпити свої знання, проявити кмітливість, ерудованість та просто розважитися.