Найбільше і найдорожче у кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу. Наша мова – це той дар, завдяки якому ми з гордістю можемо називатися українським народом. Тож недаремно з 1997 року щорічно 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Нестора-Літописця.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривають по всій країні, не стала виключенням і бібліотека-філія №19 Кіровоградської МЦБС.

Діти середньої групи ДНЗ №67 вперше побували у дитячій бібліотеці на екскурсії «Це України мова барвінкова», познайомилися із Кімнатою Казок, їх очі розбігалися від великого різноманіття книг, що були представлені  на виставках. Особливо здивували дітлахів книжки-іграшки, книжки-театри та книжки-малютки.

Малюки із задоволенням змагалися у відеозапитайці «Я у світі не один, що я знаю про тварин», конкурсі загадок «З якої це казки» та звуковій вікторині. У нагороду за їх старанність, начитаність та кмітливість – мультфеєрверк. Гарний кольоровий, веселий мультфільм про дитячий садок – «Як Петрик П’яточкін слоників рахував».