Однією з проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою, є торгівля людьми. Це негативне явище може виявлятися у різних формах — від викрадення людей до їх продажу з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи. Жертви торгівлі людьми використовуються для примусової праці, у порнобізнесі, як донори для трансплантації органів тощо.

Інформ-годину «Незнайомі люди: правила поведінки» провели бібліотекарі філії №18 для юнацтва 101-го мікрорайону з метою роз’яснювальної роботи щодо протидії торгівлі людьми. Бібліотекарі вчили учасників правилам поведінки з незнайомцями, роз’яснювали види злочинної діяльності щодо торгівлі людьми та вчили відстоювати себе.

Щоб не трапилося непоправного потрібно захищати свої права та права інших, звертатися до юристів перед прийняттям важливих рішень у своєму житті, застерегти і поінформувати своїх знайомих, які вирішили їхати навчатись або пра­цювати за кордон.

Дбайте про свою безпеку! У разі потреби вам допоможуть благодійні організації, притулки, релігійні організації, посольства і консульства. А бібліотекарі завжди готові допомогти та розповісти про права, що необхідно знати та куди звертатися.