«Вони знайшли себе у житті» - таку назву мала бесіда, проведена у бібліотеці-філії №2.  Захід був присвячений Міжнародному дню інвалідів, який українське суспільство зі світовим співтовариством відзначає 3 грудня.

Інвалідність — явище соціальне, уникнути якого не може жодне суспільство. Зараз всім дуже відоме слово АТО. Багато бійців які повертаються з АТО отримали поранення, але вони вистояли, отримали курс реабілітації та знайшли себе у житті, у спорті.

Присутні користувачі бібліотеки переглянули відео-сюжети «Незламні та нескорені. Ветерани АТО на «Іграх героїв», «Наші нескорені бійці -  воля сильніша за тіло». Учасники змагань, в тому числі «Ігор нескорених», які проходили у вересні 2017 року в Торонто, прагнуть своїм особистим прикладом показати іншим людям з особливими потребами, що їм під силу повернутися до повноцінного життя.

Дуже багато героїв і у нас на Кіровоградщині. Бібліотекарі познайомили присутніх з  буклетом «Сила життя», в якому розповідається про дванадцять історій героїв, дванадцять незламних доль, дванадцять незвіданих шляхів…