5 грудня,  напередодні Дня Збройних сил України, в Центральній бібліотеці для дітей  відбулась    зустріч поколінь     «Солдат війни не вибирає».

Свято ми відзначаємо всього 24 роки, але справжній вік нашої Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувались ще від  княжої доби.

Докладно про героїчне минуле України від Гетьманського козацького війська  до  героїчного сьогодення  солдатів та офіцерів, про  приклади  незламності українських воїнів розповів   В. Є.Карпов – офіцер запасу Збройних Сил України.

Валентин Євгенійович на правах головного отамана Кіровоградського центрального козацького округу створив браве військо з майбутніх захисників Вітчизни.   Прийняти зброю  з рук генерал-полковника  козацтва було для хлопців особливо почесним  і відповідальним.

Свої вірші, присвячені воїнам АТО читали  члени   літературного об’єднання «Парус» Валерій  Аркадійович   Михайлов та Михайло  Олексійович  Радкевич.  Михайло  Олексійович – офіцер запасу МВС України заспівав пісні,  з якими він відвідував українських військовослужбовців, що захищають східні кордони України.

Бібліотекарі і читачі з вдячністю прийняли в дарунок книги з автографами від поважних гостей – справжніх патріотів.

Колектив Центральної бібліотеки для дітей з вдячністю і повагою вітає всіх наших мужніх, сильних захисників зі святом – Днем Збройних Сил України.