В справжнє українське  свято  перетворився звіт перед  громадою про роботу  бібліотеки – філії  №15 в 2017 році.  Тому, що відбувалося це  в   день православного свята Апостола Андрія Первозванного, від якого віє чарівною староукраїнською стихією.  З піснями і жартами заходили гості, вихованці та педагоги музичної школи №4 та  учні загальноосвітньої школи №22,   до "світлиці", де їх чекали не лише розваги, ворожіння, але й вареники та  Калита. Проте варениками пригощали тих, хто співав українських народних пісень  чи давав правильну відповідь на питання  вікторини  про українські традиції.

На книжковій  виставці «Немає  переводу добрим звичаям народу» окрім  народознавчої літератури, представленні атрибути для ворожіння,  та старовинні речі господарського  вжитку, що найбільше зацікавило  наших користувачів, які щодня і надовго затримувалися біля виставки.

Найочікуванішим  моментом наших вечорниць було, звичайно, ворожіння та  кусання Калити. Такі заходи  поглиблюють  знання юних читачів про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть. Тож і надалі будемо  спільно працювати і виховувати справжніх  патріотів своєї Батьківщини.