Проект  non-stop в бібліотеці  започатковано з метою популяризації книги та читання серед молоді. Він представляє собою серію зустрічей з цікавими людьми, що по суті і є родзинкою проекту. Під час тижня поетичного читання «Звучи, рідна мово!» у бібліотеці-філії № 5 пройшов non-stop з поетом М. Теніченком «Лірика без берегів». Під час заходу присутні прослухали вірші поета з його збірки «Природу нам не обманути». Михайло Григорович зачитав вірш «Рідна мова», де ніжно говорить:

«Ти мов спів солов’я у гайочку,
Що ми чуєм щодня навесні…»

На заході звучали вірші В.Василашка, К. Рибченко, М.Стельмаха, Л. Костенко та інших відомих українських поетів у виконанні  юних відвідувачів, які виявилися небайдужі до рідного слова.                                                                                                                        

Бібліомани та поціновувачі поезії ознайомилися з книжковою виставкою «Якби ти знав, як важить слово». «Гарні вірші українських поетів хочеться слухати і читати їх у бібліотеці і вдома» - сказала третьокласниця Гаєвська Настя.

Цього дня на дитячому відділі бібліотеки було відкрито Бібліомістечко для найменших користувачів, яким бібліотекарі влаштували свято-знайомство з новими книжками та цікаві розваги і ігри.

Читачі цього дня виявили бажання написати відгуки на прочитані книги «Прочитай. Зацікав. Запропонуй. Порадь», тим самим висловивши своє ставлення до читання.

Детальніша інформація про захід  на сайті нашої бібліотеки