Приємний сюрприз очікував усіх жінок, які завітали напередодні Міжнародного жіночого дня до бібліотеки-філії №4 на день інформації «Мистецтво бути жінкою».

Намагаючись наповнити книгозбірню приємною святковою атмосферою, бібліотекарі провели низку заходів, присвячених чарівним жінкам. Протягом дня у бібліотеці лунала привітна музика, бібліотекарі презентували книжково-ілюстративні виставки «Бути справжньою леді – модно» та «Пісня жіночого серця», що експонувалися у читальній залі та на абонементі, пропонували ознайомитися з рекомендаційним списком літератури «Кожній жінці – книгу до душі», що неодмінно зацікавить і заохотить чарівне жіноцтво до читання, а також запросили юних інтелектуалів позмагатися у ерудит-конкурсі «Славні жінки України».

Несподіваними виявилися невеличкі, створені власноруч членами клубу «Світ захоплень», вітальні листівки, а керівник клубу Алла Молдавану запросила усіх охочих до творчої майстерні опанувати мистецтвом плетіння кошиків зі звичайних газет.

Створити жіночий модний образ Full Fashion look та виглядати гарно, докладаючи при цьому мінімум зусиль, запропонувала майстер-стиліст Ярослава Лисенко, надавши також дієві поради і з дизайну манікюру. Насолодитися авторськими імпровізаціями та зарядитися гарним святковим настроєм запросив на джейм-сейшн молодий музикант NIK.

Сподіваємось, що інформація, надана працівниками бібліотеки, стане корисною для користувачів та допоможе краще ознайомитися з новими надходженнями літератури, розкриє багатства книжкового фонду, викличе бажання частіше відвідувати бібліотеку.