В бібліотеці-філії №7 провели мистецьку годину «Ксенія Ерделі в історії українського мистецтва», присвячену 140-річчю від дня народження відомої арфістки, яка народилась в селі Миролюбівка, поблизу Єлисаветграда.

Ім’ям Ксенії Ерделі названа вулиця у мікрорайоні Арнаутово. Вулиця забудовується, тут лише 5 будинків.

На захід запросили жителів вулиці, читачів бібліотеки.

Бібліотекар Велика Л. розповіла про Ксенію Ерделі, яка ще з дитинства була вражена красою і своєрідністю звучання арфи. Вона досить швидко оволоділа основами гри на цьому чудовому інструменті. Ксенія Олександрівна повністю присвятила себе арфі, інструменту, який згодом вніс в її життя великі радості і в той же час зажадав величезної, терплячої, наполегливої праці. Прагнучи демократизувати арфове мистецтво, зробити його близьким широким масам читачів, Ерделі склала вітчизняний арфовий репертуар. З її ініціативи композитори пишуть для арфи.

Сама Ерделі теж складала і зробила для арфи величезну кількість перекладів різних творів різних композиторів. Особливе місце в її репертуарі займала музика П.І.Чайковського.

Шлях Ерделі-педагога тривав майже три четверті століття.

Гості прослухали  твори відомих композиторів у виконані  арфістів.

В нашому мікрорайоні, єдиному мікрорайоні міста 16 вулиць названі іменами відомих земляків-письменників, поетів, діячів культури України. Бібліотека при підтримці громади розробила проект «Вулиці мікрорайону – моя гордість». В якому поставили завдання знайомити жителів вулиць з життям і творчістю діячів, іменами яких названі вулиці. Проводимо свята вулиць, літературні та мистецькі години. В цій роботі колектив бібліотеки підтримують і допомагають депутати Міської ради Дрига В. і депутат Подільської районної ради Шаповал Д.