Кожен із нас багато разів тримав у руках книжку, але мало хто замислювався над тим, з яких частин вона складається, для чого потрібний той чи інший елемент? Як, узявши до рук книгу, ще не знаючи її змісту, не читаючи ні сторінки, можна визначити для кого вона призначена, хто її автор, з якого міста і в якому році вона прийшла до нас, хто малював малюнки? З яких окремих віршів, оповідань, казок, вона складається?

Тільки грамотний читач, погортавши книгу, одразу зрозуміє, чи цікаво буде її читати. Розповісти дітям про структуру книги і не тільки вирішили бібліотекарі філії №19 під час дня бібліографії «SOS у морі інформації». Завдяки бібліотечній шпаргалці «Основні елементи книжки», діти довідалися про її найважливіші частини: обгортка, форзац, титульна сторінка, анотація, передмова та інші. Читачі з цікавістю виконали практичне завдання «Трансформер», в якому потрібно було підтвердити теоретичний матеріал. Також читачі переглянули презентацію «Книжкове спорядження».

Книгозбірню відвідали п’ятикласники НВО №18, які дізналися, якими неймовірними бувають видання (книги-спеції, книги-скульптури, книги-інсталяції, тривимірні книги, книги 360 ° та багато інших) під час перегляду презентації «Топ дивовижних книг».

Для менших читачів бібліотекарі підготували майстер-клас «Яскраві закладки своїми руками».

Протягом дня працівники книгозбірні проводили бібліотечну навігацію, навчаючи користувачів орієнтуватися у відкритому фонді, шукати необхідну книгу, добирати літературу по темі. Кожен, хто завітав до бібліотеки у день бібліографії, отримав пам’ятку «Книги читати – усе знати».