Одяг, взуття та прикраси – найнеобхідніші предмети в повсякденному житті людини. Однак вони виконували і виконують не лише практичну, але й не менш важливу символічну роль. В давніх віруваннях оберегам надавали особливого значення. Зокрема це стосувалося прикрас, оздоблень і вишивки. Обереги – наші прадавні добрі символи-захисники, знаки віри у вище заступництво. Саме з оберегів починається для кожного Батьківщина…

22 червня, напередодні 22-ї річниці Дня Конституції України, дружня команда дитячої бібліотеки-філії №19 м. Кропивницького зібрала навколо себе юних майстрів та майстринь.

За програмою майстер-класу всі охочі змогли спробувати себе в плетінні браслетів у традиційних кольорах. Також можна було виготовити брошки-сердечка та «вишити» власну карту України. Бібліотекарі весь час надавали поради, слідкували за послідовністю виконання. Діти були забезпечені всім необхідним: жовто-блакитними стрічками, шпильками, ескізами, тощо.

На свіжому повітрі під жовто-блакитним стягом кожен учасник зміг отримати приємне задоволення від створених власноруч прикрас-оберегів.

Зі святом, українці! Гарного настрою та креативних ідей! Ми завжди раді бачити усміхнені та щасливі обличчя своїх гостей.