З метою популяризація книги і бібліотеки та підвищення рівня правової інформованості користувачів бібліотека №5 провела ділову зустріч «Будьте інформовані!».

Присутні: помічник депутата Міськради Кріпака С.В. Сокотнюк В.Л., голови квартальних комітетів №№ 10,11; користувачі, що цікавляться правовою тематикою.

На зустрічі бібліотекарі ознайомили присутніх з правовими адвокаціями, що проводяться у бібліотеці. До таких адвокацій належить створення і оновлення папок конволют на популярні теми політичного і суспільного життя, постійне ведення картотеки з питань права. Користувачі бібліотеки досить часто звертаються до працівників з проханням допомогти отримати онлайн-консультацію з того чи іншого правового питання.

Подібними заходами бібліотекарі привертають увагу до правових процесів у суспільстві. Ведеться роз’яснювальна робота по відстоюванню та захисту інтересів осіб чи певних груп осіб, в цьому нам допомагають голови квартальних комітетів і депутати, що регулярно ведуть прийом громадян у приміщенні бібліотеки.

Детальніша інформація на сайті нашої бібліотеки