Здавалося б, що торгівля людьми  - це факти далекого минулого, про які ми знаємо з книг та фільмів. Аж ні! Це наше сьогодення!

За даними міжнародних організацій у світі щорічно продають 600-800 тисяч осіб за кордон з метою експлуатації. Лише в Україні , починаючи з 1991 року, постраждали від торгівлі людьми понад 230 тисяч українців.     Наймолодшій постраждалій було 3 роки, а найстаршій -83. Отже будь-яка особа може постраждати від торгівлі людьми, незалежно від віку, статі, освіти.

Жінки та чоловіки стають жертвами сексуальної та трудової експлуатації. Дітей змушують красти, жебракувати та навіть використовують з метою вилучення органів.

Щоб запобігти цій небезпеці бібліотека-філія №8, що на «Шкільному» підготувала та провела протягом дня відеопоказ фільму «Торгівля людьми».

Ті кому пощастило врятуватися, рідко розповідають,що їм довелося пережити, не хочуть згадувати важкі часи та й побоюються осуду.

Тож щоб  не втрапити у халепу завжди ретельно вивчайте будь-яку пропозицію працевлаштування, навчання, навіть якщо Ви довіряєте тому, хто її пропонує! Будьте уважними,обізнаними, пильними!