У „Повісті минулих літ” читаємо «Велика  користь від навчання книжкою. Книги -  мов ріки, що наповнюють собою увесь світ, це джерело мудрості, в книгах – бездонна глибина».

І цей вислів підтримав відомий український письменник Іван Франко продовживши  «… і хто пірне в них  до дна , той дивнії перли виносить».

Дійсно, читаючи, ми отримуємо естетичну насолоду, стаємо розумнішими, отримуємо знання, стаємо цікавими співрозмовниками.

Всі  знаємо , що є такий вислів: «Скажи мені з ким ти дружиш і я скажу хто ти». За таким же правом можна зауважити: «Скажи мені, що ти читаєш, і я скажу тобі, хто ти».

У кожної людини є захоплення, те чим вона любить займатися у вільний час, те, від чого вона отримує задоволення. У  Валентини Василівни Алєксєєнко, користувачки книгозбірні №9, -  це читання.

«Я люблю читати тому, що це сенс мого життя, а без книг  не уявляю ні себе, ні свого існування. Інколи настільки захоплююсь, що тільки зранку розумію, як миттєво промайнула ніч »,  - ділиться враженнями пані Валентина.

Ми раді, що в нашій бібліотеці є  такі талановиті, перевірені часом друзі.

Дякуємо Вам, Валентино Василівно,що залишаєтесь нашим вірним користувачем! Ви – гордість нашої книгозбірні!