Україна…Золота,чарівна сторона. Земля рясно уквітчана,зеленню закосичена. Скільки ніжних поетичних  слів придумали  люди, щоб висловити гарячу любов до краю,де народилися і живуть.

У глибину століть сягає історія нашого народу. Україна має багате й славне минуле. Вона виплекала Запорізьку Січ, славетну Києво-Могилянську Академію. Україна виколисала велетнів сили і духу - таких як Петро Сагайдачний, Богдан Хмельницький, Іван Сірко, Григорій Сковорода, Устим Кармелюк, Юрій Дрогобич, Тарас Шевченко, Іван Франко, Леся Українка, Михайло Грушевський... Цей перелік, можна продовжити й іменами наших сучасників, які примножують славу нашої Батьківщини. І сьогодні ми святкуємо річницю проголошення незалежності нашої держави

З нагоди головних Державних свят нашої країни – Дня незалежності України та Дня Державного Прапору у бібліотеці-філії №4 відбулося Свято Державності «Квітуй  під сонцем, Україно, в ім’я любові та добра»

Біля книжкової  викладки «Україна: від минувшини до майбутнього»,бібліотекар розповіла про історію становлення нашої держави, про головні державні символи України – Державний Прапор та Державний Герб.

Діти з задоволенням переглянули  слайд-екскурс  «День, що змінив хід історії»

На останок бібліотекарем була проведена презентація виставки-роздуму «Незалежність: історія і сучасність.