День Незалежності України – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня.

З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї дати для всієї країни та кожного з нас. Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу.

Святкування головного свята країни, Дня Незалежності, завжди в полі зору нашої книгозбірні, тому напередодні  свята користувачі бібліотеки-філії №8 мали можливість перевірити свої знання за допомогою онлайн-вікторини «Чи знаєш ти Україну?». Вікторина зацікавила учасників динамічним і яскравим перебігом, викликала пізнавальне заохочення.

Бібліотекарка читального залу провела коментований перегляд книжкової викладки «Україна свята, нездоланна ніким і ніколи», який закликав наших користувачів вивчати історію нашої держави, нашого краю, щоб пам’ятати, шанувати її та будувати своє щасливе майбутнє. Також відвідувачі переглянули відео-ролик «Незалежна, вишита колоссям Україна квітуча моя», де ознайомилися з минулою та сучасною історією нашої держави.  Це створило атмосферу єдності  та  щирості і подарувало кожному з присутніх  частинку тепла у їхні душі.

Завдяки заходам, приуроченим до Дня Незалежності нашої Держави, користувачі бібліотеки-філії №8 ознайомилися не тільки з історичним минулим України, але з її сьогоденням, дізналися про державні символи, події, що сприяли встановленню незалежності держави.