До  Всеукраїнського дня бібліотек працівники філії №8 , що на «Шкільному»,  креативно оформили інтер`єр та підготували низку цікавих та різноманітних заходів для своїх гостей на День відкритих дверей.

Розпочався День з екскурсії «Таємниця за сімома дверима», де  діти знайомилися з бібліотекою, брали участь у вікторині «З якої казки Я», іграх та конкурсах.

Підлітки  були в захваті від окулярів віртуальної реальності, за допомогою яких вони могли переглянути цікаві відеоролики.

Дорослих користувачів запросили до бібліо-еко-party «Місце зустрічі – бібліотека», де вони ознайомилися з екологічно-якісною продукцією компанії «Чойс».

Лібмоб «Усі дороги ведуть до бібліотеки», за допомогою рекламної продукції ознайомив потенційних користувачів з інноваційними послугами, які надає бібліотека.

На абонементі був встановлений діагностичний апарат, який допомагав користувачам встановити точний діагноз їх літературного здоров'я і отримати рецепт. У більшості наших читачів виявився "детективний нежить", "любовне безсоння" та "фантастичний висип". Досить часто трапляються випадки "алергії на періодику" та "поетичний отит". Зустрілися у цей день і вкрай рідкісні захворювання "філософський ГРВІ" та "краєзнавчий тиск." Для лікування видавалися ось такі рецепти: Діагноз: «Хвороба бестселера» - це хронічне захворювання, що вражає книголюбів. Виникнути може в будь-якому віці. Виявляється в нервовому спазмі при вигляді нової книги, втрати інтересу до старих видань. Рецепт: Лікування постійне і тривале. Необхідні регулярні візити в бібліотеку на виставку «Нові книги», рекомендовано відвідувати блог бібліотеки і читати  нові надходження.

Кожен, хто прийшов у цей день до бібліотеки,  брав участь в акції "Дерево переваг." Потрібно було просто пов'язати на гілочку стрічку певного кольору: якщо любиш читати про кохання - червону, детективи - синю, , про природу і тварин - зелену, фантастику і фентезі - жовту, а якщо віддаєш перевагу поезії, то пов'язати фіолетову стрічку. За підрахунками, наші читачі найбільше перевагу віддають книгам про кохання, пригодам та фантастиці.

Свято завершилося на позитивній ноті. У бібліотеки з'явилося ще багато нових, цікавих друзів та шанувальників. За нашими підрахунками в заходах брали участь 86 осіб різного віку. І це не межа! Обіцяємо,  в наступному році  вигадати щось новіше та креативніше!

У філії №12 відбувся День відкритих дверей, присвячений Всеукраїнському дню бібліотек.                                                                
Цього дня на гостину до бібліотеки завітало багато поціновувачів книги. Свої побажання вони змогли залишити на стенді «Бібліотеці – з любов’ю». Працівники бібліотеки приготували для своїх відвідувачів чимало цікавого. Діти мали нагоду детальніше познайомитися з роботою бібліотекарів, дізнатися про цікавинки функціонування книгозбірні. А ще – взяти участь у Бібліотечному селфі «Читання  - теж імідж», акції «Від серця до серця: однолітки радять», релакс-time «Годинка з книгою на одинці». Діти із задоволенням взяли участь в іграх та  розвагах. Тож цього дня тут ніхто не нудьгував.