До Міжнародного Дня людей похилого віку бібліотека №5 вшанувала своїх користувачів проведенням години доброти. Бібліотекарі провели огляд літератури з виставки «Нема коли подумати про старість». Увазі присутніх запропонували різноманітні заняття, які можуть зацікавити пенсіонерів, принести їм задоволення і користь. Тут і література з психології родинних стосунків – бо бабусі і дідусі мають бути найкращими психотерапевтами для своїх дітей і онуків. Тут і медичні поради – бо суспільству потрібні здорові люди, до того ж кожен бажає якнайдовше жити незалежно, при силі і здоров’ї. Тут і поради з кулінарії – тому що здоров’я залежить від харчування, а хто ж, як не бабуся, привчить молодших членів родини до здорової їжі!

Потім всі з цікавістю переглянули відеофільм «Притча про доброту». Акцентували увагу на тому, що зроблене комусь добро, немов коштовність у сейфі, залишається з нами на все подальше життя.

Присутні вільно спілкувалися, а поет Михайло Григорович Теніченко прочитав свої вірші «У вирій», «Бабине літо», які виявилися дуже доречні і знайшли відгук у кожному серці. На прощання всі учасники заходу отримали в подарунок від бібліотеки солодощі.

Детальніша інформація про захід  на сайті нашої бібліотеки:

http://biblioteka-filiya5.edukit.kr.ua/