Вміти розмовляти рідною мовою повинен кожен українець – під таким гаслом 8 листопада в Центральній міській бібліотеці для дітей пройшов День бібліографії «Краса і сила українського слова».

Насичена програма Дня надала багато корисної інформації про рідну мову та як перевірити та покращити свої знання.

Інформ-досьє «Від Нестора літописця до сучасності» та слайд-презентація «День української писемності» познайомили присутніх з історією та цікавими фактами про рідну мову, з розвитком книгодрукування в Україні.

Діти молодшого шкільного віку невимушено навчались мовному етикету за допомогою настільних бібліографічних ігор «Слова зі слів», «Редактор». Також діти залюбки взяли участь у конкурсі скоромовок-спотиканок «Зможеш повторити?».

Уміння мислити ширше та креативніше старшокласники продемонстрували під час мовознавчої інтелект-вікторини «Наша мова веселкова» та гри «Переверти слів». А які книжки читати для вдосконалення своєї мови і де черпати натхнення діти дізнались під час огляду книжкових виставок «Неповторна мелодія рідної мови» та «Читаймо зі смаком».

Бібліотечний десант завітав і до вихованців клубу «Мрія» з найгарнішими висловами про мову та викладкою книг «Солов’їна наша мова».

Добірку зручних онлайн-ресурсів «Пишемо та говоримо українською без помилок», які допоможуть перевірити текст на наявність помилок та дозволять опанувати нюанси української мови одержали всі присутні на заході.