Напередодні Міжнародного Дня захисту прав людини та з метою ознайомлення молодого покоління з діяльністю поліції у бібліотеці-філії № 4 відбувся правовий компас «Що таке юридична відповідальність?», на який були запрошені представники Головного Управління превентивної діяльності Головного Управління Національної поліції України Дмитро Сергійович Шилов та Вікторія Іванівна Андреєва.

Дмитро Сергійович поділився з учасниками заходу – учнями ВПТУ№9 особистим досвідом у галузі права, а також розповів юнакам з якого віку і за які злочини настає юридична відповідальність.

Вікторія Іванівна торкнулася актуальної теми – насильства у сім’ях, як відрізнити насильство від конфлікту, якими можуть бути масштаби та наслідки насильства в родинах.

З метою закріплення та розширення правових знань, учням було запропоновано взяти участь у правовому рингу, де вони, поділившись на команди «Феміда» і «Правознавці» виборювали перемогу у конкурсі.

Наприкінці заходу бібліотекар читального залу Людмила Вейчук наголосила, хоч у кожного з нас з народження є права, але усі ми маємо виконувати і свої обов’язки та не порушувати їх.