День 22 січня 1919 року ввійшов в історію України, як день коли збулася віковічна мрія нашого народу. Саме тоді на Софійській площі в Києві було урочисто проголошено злуку двох держав: Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки. На мапі світу постала єдина соборна Українська держава.

Напередодні свята бібліотека-філія №8, з метою виховання патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу, усвідомлення ідеї єдності та неподільності держави презентувала відеогід «У єдності сила народу»

Протягом дня бажаючі могли переглянути коментований відеофільм «Злука. День соборності України». Глядачі могли обговорити події тих часів, поділитися думками та враженнями.

В читальній залі була оформлена книжкова викладка «Україна єдина». Гості мали можливість ознайомитися з літературою про часи становлення України, як єдиної, соборної держави та славетних синів українського народу, які боролися за відродження Батьківщини.

Маємо надію, що надана інформація допоможе виявити найщиріші почуття любові і поваги до своєї держави, адже українська мрія – єдність, свобода і незалежність відбулася!