День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

«Соборність України – єдність нації» під такою назвою в бібліотеці-філії №15 пройшов puzzle-квест. Учням загальноосвітньої школи №22 було запропоновано за допомогою пазлів скласти карту України, об’єднати Схід і Захід. Щоб отримати наступний пазл треба було віднайти і дати правильну відповідь на питання вікторини. Підказкою слугувала книжкова виставка «Це нашої історії рядки: Українська революція 1917-1921 р.» Основу виставки складають матеріали, які висвітлюють тернистий шлях України до соборності та процеси державотворення і формування території української незалежної держави.

Захід допоміг не лише краще пізнати історію нашої держави, а й сприяв піднесенню національної свідомості підростаючого покоління та вмінню швидко орієнтуватися в виборі потрібної інформації.