Що знаємо ми про війну в Афганістані? Десять років війни – несправедливої, жорстокої , моторошної. Для кожного з півмільйона тих хто служив в Афгані, вона була і залишається своєю:небезпечні переходи, обстріли, бої, рани…

Ці роки були важкими не лише для солдатів та офіцерів, а також для їхніх батьків, дружин та дітей. Тривожні дні чекання, безсонні ночі, сльози та сум за загиблими.

Щоб згадати тих, хто навічно залишився в горах Афгану, вшанувати живих учасників боїв 15 лютого в бібліотеці – філії №8, що на «Шкільному» , провели подорож в історію «Крізь пекло афганської війни».

Працівники бібліотеки підготували книжкову викладку «Війна пройшла по їхніх долях…» де користувачі та гості могли ознайомитися з літературою, яка відображає моторошні та жорстокі події того періоду. Маловідомі факти та новий погляд на епізоди тієї війни відтворенні у відеофільмі «Війна в Афганістані» нікого не залишили байдужими.

Промайнуло 30 років після закінчення війни , але ми повинні завжди пам’ятати тих, хто пережив цю війну та тих, хто недожив, недоспівав, недолюбив.