Мова – це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Це великий скарб , який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

Уже стало традицією відзначати Міжнародний день рідної мови різноманітними заходами. Під назвою «Мова – ДНК нації» пройшов мовний лабіринт у бібліотеці – філії №8, що на «Шкільному» . Мета заходу прищепити любов до рідної мови, звернути увагу на те, що немає в житті нічого найдорожчого за рідне слово.

Сьогодні на гостину до нас завітали учні третіх класів загальнонавчального закладу №16, щоб разом з бібліотекарями цікаво та змістовно провести час. Мовознавча мандрівка « Кращої, ніж рідна, мови не буває» познайомила дітвору з історією свята . Гості були у захваті від перегляду відеофільму «Цікаво про рідну мову» , тому що дізналися багато нових фактів.

Присутні жваво та весело брали участь у вікторинах та конкурсах. Школярі могли познайомитися з літературою на книжковій викладці «У рідній мові - цілий світ», що розгорнута у читальній залі. Сподіваємося, що юні гості будуть вболівати за рідне слово, вірити в його чарівну силу,адже воно того варте, бо це мова нашої країни!