Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається величне свято – Міжнародний жіночий день 8 березня.

В усі часи жінка була могутньою рушійною силою, яка надихала чоловіків. Заради неї розпочиналися війни, вершилися долі народів, створювалися шедеври. Образ жінки оспівували митці. Скільки пісень, віршів, романів, творів мистецтва присвячено жінці не перелічити.

Про це велася мова на черговому засіданні жіночого клуба «Нестаріючі серця» в бібліотеці-філії №7 на тему «Вся гордість і велич світу від жінки».

Присутні поділилися своїми думками про роль жінки в суспільстві та в сім’ї, переглянули відеофільм «Великі жінки в історії України».

Для наших чарівних, красивих, прекрасних читачок були представлені альбоми з рукоділля, захоплюючі жіночі романи відомих українських письменниць. Секрети жіночності та привабливості розкривають книги з психології та косметології, передати жіночу ніжність, настрій і почуття прекрасної половини людства допоможуть цікаві добірки з періодики.