Нещодавно вся українська громадськість відзначила 70-у річницю від дня народження Володимира Івасюка -  українського композитора, співака, поета, Героя України, чиї пісні вже давно стали народними, тому що вони –  невід’ємна частина нашої самобутньої культури.

16 березня до ювілейної дати митця працівники бібліотеки-філії № 6 на засіданні клубу авторської пісні і поезії  «Струни душі»  провели захід «Душі закоханої пісня» .

Присутні поринули в ті далекі 70-ті роки, коли пісні Володимира Івасюка виконували Софія Ротару, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич. Звучали відомі пісні Володимира Івасюка «Водограй», «Я піду в далекі гори», «У доли своя весна»,  «Пісня буде поміж нас», "Запроси мене у сни". А його пісня «Червона рута»  є музичною візитівкою України. Ведуча звернула увагу на те, що Володимир Івасюк є тою особистістю, яка об’єднує українців всіх п’яти континентів. Саме його пісні співають і в Америці, і в Австралії, і в Африці, і в Європі, і в Азії – всюди, де є українці.  І саме де є українці, - обов’язково співають "Червону руту".

І хочеться вірити, що пісні, які лунали, найшли свою стежинку до серця кожного слухача на вечорі пам’яті.