З 9  по 13 квітня бібліотекарі книгозбірні №9 ініціювали проведення акції «Тиждень з книгою».  Проводилась акція для групи «пасивних» читачів», спрямована на формування читацьких інтересів, стимулювання мотивації читання, виховання читацької культури.

Зараз час дуже швидкий, ми надто швидко проживаємо життя, тому речі, які сповільнюють час, стають дуже важливими. А читання – це один з ефективних способів розслабитися, перестати нервувати та депресувати.   Ніколи не треба змушувати читати,  перше в культурі читання —  це добровільність. По-друге, це сума таких речей, які складаються в одну картинку, і читання стає залежністю. Так, це залежність. Це як куріння, тільки наслідки інші. Недуг, що називається книгоманією. Це єдина залежність, від якої не поспішаєш позбавлятися, а навпаки, хочеш, щоб мільйони людей були охоплені вірусом читання.

Кожен день тижня мав своє тематичне спрямування:

• Вівторок  – телефонне опитування «втрачених читачів», запрошення їх до бібліотеки

• Середа – індивідуальна робота з цією категорією читачів

• Четвер – пізнавальний день

•   П’ятниця  – день зустрічей

•  Субота - день дискусій. Проводився у формі спілкування.

Результатом задоволенні!  До книгозбірні повернулися «втрачені читачі» - (7 родин), а приємні та теплі слова стали своєрідним подарунком співробітникам бібліотеки.