До Дня навколишнього середовища, щоб звернути увагу дітей на екологічні проблеми сьогодення, бібліотека №5 провела конкурс малюнків-колажів «Майбутнє проросте з зернинки». Бесіда «Жити в гармонії з природою», що мала на меті сприяння осмисленню теми, яка останнім часом хвилює людство, надихнула учасників заходу на творчий вибір сюжетів. Також був проведений бібліографічнй огляд літератури «Природа - джерело життя і краси».

Переможців конкурсу визначили по двом віковим категоріям. Найкращим малюнком-колажем серед 4-5 класів визнано роботу Пересади Лізи - «За чисте довкілля!».

Серед восьмикласників отримала перемогу Куксіна Віка за роботу «Добра справа про природу дбати». Дівчинка виборола також приз глядацьких симпатій за смислове значення малюнку.

У конкурсі взяли участь і члени краєзнавчого клубу «Кущівські дослідники», які були учасниками екотуру та почали вести екологічні спостереження за місцевістю.

Відвідувачі бібліотеки мали змогу переглянути малюнки, а також познайомитися з виставкою-попередженням «Живе царство Землі». Бібліотекарі нагородили переможців і підкреслили, що діти не байдужі до долі природного середовища, і зацікавлені зберегти природу краю, землі та планети в цілому.