У теплі травневі дні приходить до нас прекрасне свято – День сім’ї. Саме цій події був присвячений день бібліографії «Нехай квітує дерево родинне» у бібліотеці-філії №4.

Цікаво та змістовно для юних відвідувачів бібліотеки пройшла бесіда-діалог «Я і моя сім’я», у якій діти ділилися сімейними традиціями, розповідали про свій родовід.

У читальному залі було презентовано книжкову виставку «Все починається з родини», оформлену книгами та періодичними виданнями, з яких можна дізнатися про сімейні цінності, поради щодо створення здорового психологічного клімату у родині. Відвідувачам також було запропоновано переглянути бібліографічний список літератури «Духовний храм людини: сім’я, родина, рід».

Для залучення родин до бібліотеки та популяризації сімейного читання була проведена вулична акція «Книгу - в сім’ю, сім’ю - в бібліотеку», під час якої бібліотекарі запрошували перехожих та мешканців мікрорайону відвідати книгозбірню та стати її читачами та було запропоновано відповісти на питання анкети «Чи гарні ви батьки?»