Незвичайну акцію затіяли активісти Кущівської бібліотеки разом з депутатом Міської ради Кріпаком Сергієм Володимировичем.

Надворі, у мальовничому ландшафтному куточку, поряд з бібліотекою, була установлена та презентована мешканцям мікрорайону книжкова шпаківня «Прочитав – передай іншому».

Акція полягає в розвитку на Кущівці суспільного руху «буккроссинг». Він являє собою безперервний обмін друкованими виданнями між людьми. Будь-хто при бажанні може взяти в шпаківні книгу, прочитати і передати іншим. Також люди можуть поповнювати цю міні-бібліотеку іншими книгами.

Як розповіли бібліотекарі, всього зібрали близько 100 книг. Серед них - драми, романи, фантастика, історичні, науково-популярні видання. До акції приєдналися місцеві жителі - вони принесли книги з домашніх бібліотек. Юні прихильники читання продекламували вірші про книжку. Місцевий поет Теніченко М.Г. не обійшов увагою відкриття книжкової шпаківні та порадував присутніх своїм твором «Літо в нашому місті».

До речі, працівники бібліотеки першими підхопили моду на буккросинг, адже вони щорічно проводять акцію Буккросингу до Дня бібліотек. Акція об'єднала книголюбів-книжників різного віку. Значну участь у виготовленні шпаківні взяла школа №30, зокрема учні 5,6,7 та 9 класів на чолі з вчителем трудового навчання Королем В.П.

Присутнім було дано роз’яснення алгоритму дій під час участі в акції. Наочно продемонстровано, як слід користуватися книжковою шпаківнею.

Всі висловили прохання продовжувати акцію, тому що організація буккросингу – це інструмент просування книги і читання. Бажаємо, щоб це стало традицією та дякуємо

братству тих, хто цінує книгу, як унікальний інструмент розвитку людської

цивілізації.

Детальніша інформація про захід на сайті нашої бібліотеки