Літо у розпалі й можна робити безліч цікавих і веселих речей: їсти морозиво, купатись у річці, їздити на велосипеді, а можна — придумати ще безліч класних розваг разом із друзями і бібліотекою.

Так, бібліотекарі філії №4 провели для вихованців пришкільного оздоровчого табору начально-виховного об’єднання №32 Book-вояж «Книга. Літо. Я і друзі».

Діти, що відвідали цього дня бібліотеку, не мали часу навіть вгору глянути, адже скільки всього можна встигнути за одну годину - переглянули книжкову виставку-пораду «Влітку книжка не відпочиває» з літературою на усі смаки – казками, оповіданнями, жартівливими історіями та  дитячими енциклопедіями пізнавального характеру.

Дітлахи дібрали літературу за своїми уподобаннями, розповіли про своїх улюблених літературних героїв, відгадували загадки, взяли участь у грі «Перекрутки» та казковій вікторині, відвідали мульткінозал.

Бібліотекарі прагнули, щоб кожний день дитячого відпочинку був яскраво насичений цікавими і змістовними зустрічами, позитивними емоціями та враженнями.