Літні канікули надають дітям безліч вільного часу для відпочинку і розвитку. Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, поповнення витрачених сил, відновлення здоров’я.

Літо з бібліотекою – це найкраща можливість для дітей поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю нових для них письменників, відкрити нових героїв, пізнати нове у світі за допомогою он-лайн подорожей тощо..

Сьогодні у нашій бібліотеці відбулася палітра розваг «Веселися,грай про книжки не забувай!», для дітей молодших класів, які знаходяться у шкільному таборі. Маленьким користувачам було проведено екскурсію, де діти могли детальніше ознайомитися з бібліотекою. Розширити кругозір дітей та збагатити їх знаннями допомогли Інтернет – екскурсія «Природа нашого краю». Відео було невеликим, але пізнавальним для дітей.

Потім діти залюбки приймали участь у вікторині «Посміхнемося разом», літературному ігродромі «До якої країни ми полинемо на хвилину»  та конкурсі ерудитів «З якої казки вони прийшли?». А наприкінці заходу кожна дитина отримала солодкий приз за активну участь.

Зробити літній відпочинок користувачів-дітей активним, пізнавальним, пам’ятним, наповненим яскравими враженнями і гарним настроєм – наша мета. У бібліотеці ми намагаємось створити всі умови для змістовного та цікавого дозвілля.