Сучасне життя неможливо уявити без транспорту, доріг, світлофорів, переходів…

Діти дуже динамічні і в той же час неуважні: не вміють передбачити небезпеку, правильно оцінити відстань до автомобіля, що наближається, його швидкість і свої можливості. Допомогти їм виробити це вміння – завдання дорослих.

Вберегти, врятувати, захистити від дорожньо-транспортних подій маленьких читачів був покликаний бібліофорсаж «Країна Пішоходія», який відбувся 14 червня у центральній міській бібліотеці. Повторити з учнями молодших класів пришкільного майданчику школи № 26 правила дорожнього руху, навчити їх орієнтуватися на вулиці, знаходити вірні рішення, бути обачними та спостережливими – саме таку мету ставили перед собою бібліотекарі під час бібліофорсажу.

Захід розпочався з історичного екскурсу, продовжився вікторинами за правилами дорожнього руху та веселими рольовими іграми. Відеофільм «Безпека на дорозі» дозволив малечі ще раз згадати ПРАВИЛА, виконання яких рятує життя.

Насамкінець усі школярі отримали «Пам’ятку з правил дорожнього руху для дітей».

Гадаємо, що наш захід переконав дітей у важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя і здоров’я.