Літо – найулюбленіша пора усіх дітей. Чимало мріють про відпочинок біля моря, дехто вирушить у захоплюючі подорожі до давно омріяних міст і місць. Навіть найцікавіший відпочинок не можна уявити без книги. Фраза банальна, але ж справедлива – у книг канікул не буває!

Під час літніх канікул до бібліотеки користувачі приходять з друзями: ознайомитися з новинками літератури та рекомендаційними списками по шкільній програмі, обговорити прочитані книги, переглянути мультики, пограти в ігри.

Для корисного і веселого відпочинку в дні літніх канікул у бібліотеці-філії №8 сьогодні відбувся книжковий дайвінг «З книгою канікули – сумувати ніколи!», на який було запрошено школярів молодших класів.

Бібліотекарі підготували для гостей інформхвилинки, літературні та логічні ігри «Місце зустрічі – острів Всезнайки» , «Сонце і я – найкращі друзі»; вікторини «Знайди героя казки», «Всі гості до нас»; мультимедійні відео перегляди «Якщо ви не читали, ми йдемо до вас», інтернет–веселощі.

Завдяки нашим заходам та екскурсіям діти переконалися, що в бібліотеці можна змістовно відпочити, розважитися та набути нові корисні знання.